TÜRKİYE'NİN HER NOKTASINA KARGO GÖNDERİLİR.


Hatay Kırma Zeytin

Dalından koparıldığı gibi yenilemeyen çekirdekli bir meyvedir zeytin. Zeytinin acı tadınına “oleuropein” adlı fenolik bir madde sebep olmaktadır.
Dalından koparıldığı gibi yenilemeyen çekirdekli bir meyvedir zeytin. Zeytinin acı tadınına “oleuropein” adlı fenolik bir madde sebep olmaktadır. Ancak, Oleuropein, aynı zamanda insan sağlığı açısından oldukça önemli bir madde olarak kabul edilmektedir. Sofralık zeytin işlenirken her ne kadar zeytinin bünyesinden bu madde dışarı atılsa ya da parçalanarak başka maddelere dönüşse bile, zeytinin bünyesinde kalan miktarının insan sağlığı için yeterli düzeyde olduğu araştırıcılar tarafından bildirilmektedir.
Antakya yöresinin en gözde zeytini Halhalı zeytini kırma yeşil zeytin yapmak için ideal yapıya sahiptir . Yeşil zeytin dokusu daha sağlam ve daha az yağlıdır. Halhalı zeytinleri soğuk su havuzlarında 7-10 gün dinlendirilerek doğal yöntemlerle tatlandırılmaktadır.
Hatay yöresel lezzetlerimizden olan Halhalı taş kırma yeşil zeytin ile kahvaltı sofralarınızı hem zenginleştirin hem de sağlıklı beslenin.

Bunları da Blog

Bizi tercih ederek en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Doğan Güneş Değerleri

Bizi tercih ederek en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

100% Doğal

Sitemizde bulunan tüm ürünler %100 doğal olup asla katkı içermez.

Sağlık Her Şeydir!

Ürünlerimizi en sağlıklı koşullarda paketliyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Doğadan Sofranıza

Yerken kendinizi Hatay'ın dağlarında hissedeceksiniz.

İrtibat Kur

İletişim Bilgileri

Gönder