TÜRKİYE'NİN HER NOKTASINA KARGO GÖNDERİLİR.


Kurumsal

Doğan Güneş'e Hoş Geldiniz

VİZYONUMUZ
 
Sürekli gelişimi hedefleyen, eşsiz bir ekip ve organizasyon oluşturarak müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmak ve sosyal sorumluluk projeleri ile topluma değer katmak.
 
MİSYONUMUZ
 
Müşterilerimiz için kendimizi ve işimizi geliştirmek. İşimizi yaparken müşteri ve çalışan değerlerimizi yaşatmak. Kalitesine güvendiğimiz ürünleri müşterilerimize sunmak
 
DEĞERLERİMİZ
 
Çalışan Değerlerimiz
 
Her şey işimizi ve ekibimizi sevmekle başlar.İşimizi seviyoruz.İşimizi yaparken eğleniyoruz.Mutlu çalışanlardan oluşan eşsiz bir ekibiz.Çalışanlarımızla beraber gelişiyoruz ve geliştiriyoruz.Biz enerjik ve güler yüzlü bir takımız.
 
Müşteri Değerlerimiz
 
İnanmadığımız ürünü müşterilerimize sunmayız.Güler yüzlü ve samimiyiz.Ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz.Müşterilerimiz için işimizi sürekli geliştiriyoruz.Ekibimizin mutluluğu iş kalitemizi olumlu etkiler.Değerlerimizi yaşayarak ürün ve hizmet kalitemizi geliştirme.
 
MARKA GÜVENCELERİMİZ
 
Yenilikçi olmamız,Ürün ve hizmet kalitemiz,Ekibimizin kalitesi.
 
 

Ekonomik

Lezzetlerin en kaliteli ve en ekonomiğini sizlere ulaştırıyoruz.

Doğal Ürünler

Hatay'ın dört bir köşesinde birçok yöresel ürün doğal ve katkısız olarak üretilmektedir.

Tecrübe

Doğan Güneş olarak ürünlerimizi en doğru şekilde, en kaliteli malzemeler ve en tecrübeli ustalar ile tamamen doğal yöntemlerle üretiyoruz.

Tazelik

Makinalaşmanın gıda ürünleri üzerindeki doğallığa zarar verdiğini düşünen firmamız, ürünlerinin tümünü yöresel yöntemlerle üretmektedir.

İrtibat Kur

İletişim Bilgileri

Gönder