TÜRKİYE'NİN HER NOKTASINA KARGO GÖNDERİLİR.


Köy Peyniri

Hatay’a has inek sütünden koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan üretilen peynir çeşitlerinden biridir, kahvaltılarımızın vazgeçilmez tatlarındandır.
Hatay’a has inek sütünden koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan üretilen peynir çeşitlerinden biridir, kahvaltılarımızın vazgeçilmez tatlarındandır.
 
Anadolu’nun her köşesinde farklı lezzetlerde ve farklı görüntülerde peynirler üretilmektedir. Birbirinden farklı lezzetlere sahip olan yöresel peynirler, neredeyse hepimizin kahvaltılarda afiyetle tükettiği besinlerdendir. Hatay köy peyniri, yumuşak ve beyaz peynire benzeyen şekli ile en çok tüketin köy peyniridir. Kendine has koku ve lezzete sahip taze köy peyniri de farklı bölgelerde birbirinden farklı şekillerde üretilmektedir. Köy peynirleri, içeriğindeki yağ oranına bakıldığında az yağlı, yarım yağlı ve tam yağlı olmaktadır. Tat olarak da az tuzlu olan taze köy peyniri, kokusu, aroması ve tadı ile kahvaltıların ve ara öğünlerin eşsiz lezzetlerindendir.
 
Taze Köy Peyniri, %100 inek sütünden tam yağlı olarak üretilmektedir. Bu özel lezzeti kahvaltılarınızın yanı sıra makarnalarınıza ve böreklerinize ekleyerek de tüketebilirsiniz.

Bunları da Beğenebilirsiniz

Sizin İçin Benzer Ürünleri Listeledik.

Sünme Peynir

Katkı maddesi kullanılmadan, geleneksel yöntemlerle üretilmiştir. Sünme Peyniri, Hatay yöresine özgü önemli peynirlerden biridir.

Kızartmalık Peynir

Sağlıklı koşullarda beslenen ineklerin günlük taze sütünden mayalanarak yapılan yarım yağlı ve az tuzlu Kızartmalık Peyniri siz değerli müşterilerimize en taze haliyle ulaştırılmaktadır.

Halep Peyniri

Hatay yöresel lezzetlerden olan Halep usulü çörek otlu örgü peynir yöremizin en doğal taze sütünden elde ediliyor.

Örgü Peynir

İneklerimizin taze sütüyle nefis örgü peyniri hazırladık. Geleneksel yöntemlerle ve katkısız. Hiçbir koruyucu madde kullanmadan, süt kokusu üzerinde, tadı tam kıvamı tam yerinde peynirlerimizin.

Lavaş Peyniri

Yöresel Antakya peynirlerinden olan lavaş peyniri az tuzlu olup inek sütünden yapılmaktadır.

Misket Peynir

Misket peynir, küp küp doğranıp sıcak suda kaynatılan bir yöresel peynir çeşididir. Az tuzludur.

Sıkma Peynir

Hatay yöresel lezzetlerinden olan sıkma peynir günlük üretim olarak yapılır. Katkısız ve ev yapımı olan bu peynir çeşidi günlük taze sütten elde edilmektedir.

Dil Peyniri

Günlük taze süt ile yapılmaktadır.Kahvaltı sofralarının vazgeçilmez yöresel lezzetlerindendir. Az tuzlu olup tost peyniri olarak ve böreklerde de kullanılabilir.

Çubuk Peynir

Katkı maddesi kullanılmadan, geleneksel yöntemlerle üretilmiştir. Çubuk peyniri, üretim olarak sünme peynire benzemektedir.

Çörekotlu Lavaş Peynir

Katkı maddesi kullanılmadan, geleneksel yöntemlerle inek sütünden imal edilmektedir.

Cara (Testi) Peyniri

Tamamen el yapımı olan Cara Peyniri, peynirin çökelek ve çörek otu ile harmanlanması ve özel testiler içerisinde toprağın altında en az 3 ay olgunlaştırılması ile elde edilir.

Köy Ezmesi Peyniri

Tuzlu peynirleri sevenler için Doğan Güneş'ten doğal ve organik bir ürün seçeneği..

Doğan Güneş Değerleri

Bizi tercih ederek en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

100% Doğal

Sitemizde bulunan tüm ürünler %100 doğal olup asla katkı içermez.

Sağlık Her Şeydir!

Ürünlerimizi en sağlıklı koşullarda paketliyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Doğadan Sofranıza

Yerken kendinizi Hatay'ın dağlarında hissedeceksiniz.

İrtibat Kur

İletişim Bilgileri

Gönder