TÜRKİYE'NİN HER NOKTASINA KARGO GÖNDERİLİR.


Vakumlu Sürk

Sürk peyniri Hatay mutfağının yöresel peynir çeşitlerinden biri olup taze çökeleğin içerisine çeşitli baharatların karıştırılarak iyice yoğrulup belirli gramajlarda yuvarlatılıp nem oranı az ortamlarda gölgede kurutulmasından elde edilir
Sürk peyniri Hatay mutfağının yöresel peynir çeşitlerinden biri olup taze çökeleğin içerisine çeşitli baharatların karıştırılarak iyice yoğrulup belirli gramajlarda yuvarlatılıp nem oranı az ortamlarda gölgede kurutulmasından elde edilir. Sürk içerisinde tuz, nane, toz karabiber, zahter, yenibahar ve kimyon bulunur. Bölge mutfağında küflü sürk veya küflü çökelek olarak bilinen sürk peyniri genellikle küflendirilip tüketilebilmesi ile birlikte sadece kurutularak tüketilebilir. 
 
Sürk peynirimiz küflendilirmiş sürk değildir. Size vakumlu olarak gönderilir. 

Bunları da Beğenebilirsiniz

Sizin İçin Benzer Ürünleri Listeledik.

Lor Peyniri

Lor, yumuşak kıvamlı peynir altı suyunun pıhtılaştırılması ile elde edilen bir süt ürünüdür. Kısa ömürlüdür. Tuzlu veya tuzsuz olarak üretilebilir.Çeşitli yemeklerde, kahvaltıda ve tatlılarda kullanılır.

Zeytinyağlı Sürk

Hatay Antakya’ya özgü sürk çökelek, bol taze çeşitli baharatlarla hazırlanmış, zeytinyağı ile sunuma hazırlanan bir kahvaltılıktır.

Doğan Güneş Değerleri

Bizi tercih ederek en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

100% Doğal

Sitemizde bulunan tüm ürünler %100 doğal olup asla katkı içermez.

Sağlık Her Şeydir!

Ürünlerimizi en sağlıklı koşullarda paketliyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Doğadan Sofranıza

Yerken kendinizi Hatay'ın dağlarında hissedeceksiniz.

İrtibat Kur

İletişim Bilgileri

Gönder