DOĞAN GÜNEŞ GIDA

Doğal ve hijyenik ürünler sunmayı ve kalite standartlarını daima yüksek tutmayı ilke edinmiştir.

Kalite Politikamız

Ulusal ve uluslararası standartlar, kanun ve mevzuatlara uygun ürün ve hizmetler sağlamak,
Modern entegre tesislerimizde Doğal, Katkısız ve Hijyenik koşullara uygun, insan sağlığı..

Hizmet Politikamız

Müşterilerimizle ‘paylaşılan değerler’ oluşturabilmek adına geliştirdiğimiz hizmetlerin sürekliliğini ve etkinliğini sağlayabilmek hizmet politikamızın temelini oluşturmaktadır...

DOĞAN GÜNEŞ GIDA

Hakkımızda

Doğal ve hijyenik ürünler sunmayı ve kalite standartlarını daima yüksek tutmayı ilke edinmiştir. Tesisimiz, bu ilke doğrultusunda kendine ait çiftliklerinde yer alan yüksek verime sahip kaliteli hayvan varlığıyla ve yine kendine ait tarımsal sahasındaki bitkisel üretime dayalı olarak geliştirdiği kaliteli yem ve doğru beslenme uygulamaları ile süt üretimini gerçekleştirmektedir. Güvenilir yöntemlerle elde edilen süt varlığımız, modern tesisimizde doğal, sağlıklı yapısıyla ve lezzetli aromasıyla sofralara farklılık getirecek künefelik peynir, böreklik peynir, kahvaltılık peynir, yoğurt, ayran, tereyağı, çökelek, ve yöresel peynir çeşitlerine (sıkma, dil ve örgü peyniri) dönüştürülmektedir. Sizlerden aldığımız destek ve güven ile kendimizi geliştiriyor, ürün yelpazemizi her geçen gün arttırmaya özen gösteriyoruz. Doğan Güneş Süt üretim fabrikasında üretilen tüm ürünler özenle işleniyor, tüm doğallığı ile sofralarınızı süslüyor.<br>

Doğan Güneş Süt Ürünleri, geleneksel tadın, teknolojinin getirdiği modern hizmetlerin eğitimle desteklendiği ve bütünleştiği ürün yelpazesini daima sunmayı hedeflemektedir.

DOĞAN GÜNEŞ GIDA

Hizmet Politikası

Müşterilerimizle ‘paylaşılan değerler’ oluşturabilmek adına geliştirdiğimiz hizmetlerin sürekliliğini ve etkinliğini sağlayabilmek hizmet politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek
Ürün çeşitliliğini sağlamak ve bu doğrultuda en üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratarak Doğan Güneş'e olan güveni oluşturmak.
Müşterilerimizin taleplerine uygun doğrultuda yüksek kalite hedeflerini gözeterek hizmet sunmak
Hedeflerinin dinamiğini oluşturan ‘insan sağlığını koruma bilinci’ çerçevesinde sağlıklı ürün yelpazesini tüketicilerimize ulaştırmak
Doğan Güneş Süt bu amaçlar doğrultusunda üretici-tüketici eksenindeki dönüşümünün devamlılığını sağlamak hedefini taşımaktadır.

DOĞAN GÜNEŞ GIDA

Kalite Politikamız

Ulusal ve uluslararası standartlar, kanun ve mevzuatlara uygun ürün ve hizmetler sağlamak, 
Modern entegre tesislerimizde Doğal, Katkısız ve Hijyenik koşullara uygun, insan sağlığı için yararlı üretimler gerçekleştirmek,
Müşterilerimizin beklenti ve istekleri doğrultusunda “Bugün de, yarın da kalite” ilkesinde memnuniyetlerini sağlamak,
Faaliyetlerimizde doğal yaşamı ve doğallığı etkiyecek unsurlardan uzak durmak,
Sektöründe her zaman önde, örnek ve aranılan şirket olmak,
Gelişen teknoloji ve değişen standartlar doğrultusunda sistemimizde sürekli iyileştirme yapmak,

DOĞAN GÜNEŞ GIDA

Misyonumuz

İnsanların yaşam kalitesini artıran, güvenilir, sağlıklı ve menşei belli süt ürünleri sunmak. Sütün en iyi ve en doğal haline ulaşmanın bir ayrıcalık olmasının önüne geçerek, bu lezzet geleneğini tüm Türkiye'ye yaymak.

DOĞAN GÜNEŞ GIDA

Sütün en iyi ve en doğal haline ulaşmanın bir ayrıcalık olmasının önüne geçerek, bu lezzet geleneğini tüm Türkiye'ye yayıyoruz.

2010
KURULUŞ YILI
2000
MUTLU MÜŞTERİ
190
İŞ ORTAKLARIMIZ
2
OFİS
21
EKİP ÜYESİ
81
ŞEHİRE HİZMET